🔙
Advertisement:

One atta Time

Want to help support the site and remove the ads? Become a patron via patreon or donate through paypal.
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0 options ↻ Reset Score ➔ Skip Problem
Waiting on your teacher to grade.
COMPLETE!
Correct!
Incorrect
Tom was selling drawings for $2 each. For every 10 drawings he sold, he had to use $2 in art supplies to make them. How much profit would he make if he sold 10 drawings?
Check Answer✔ Submit
Advertisement: